"АҚМОЛА ОБЛЫСЫ БІЛІМ БАСҚАРМАСЫНЫҢ БІРЖАН САЛ АУДАНЫ БОЙЫНША БІЛІМ БӨЛІМІ АҚТАС АУЫЛЫНЫҢ БАСТАУЫШ МЕКТЕБІ" КММ
КГУ "НАЧАЛЬНАЯ ШКОЛА СЕЛА АКТАС ОТДЕЛА ОБРАЗОВАНИЯ ПО РАЙОНУ БИРЖАН САЛ УПРАВЛЕНИЯ ОБРАЗОВАНИЯ АКМОЛИНСКОЙ ОБЛАСТИ"

1- сыныпқа құжаттарды қабылдау 2024 жылдың 1 сәуірінен басталады.

1-сыныпқа қабылдау және құжаттарды қабылдау мерзімі.

Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі

1- сыныпқа құжаттарды қабылдау 2024 жылдың 1 сәуірінен басталады.

Мемлекеттік қызметті көрсету нысыны – электрондық, портал арқылы https://akmola.kz/.

Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

Көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі:

1. Ата-анасының біреуінің (немесе өзге де заңды өкілдерінің) өтініші;

2. өтініш берушінің (ата-анасының немесе қамқоршысының) жеке басын куәландыратын құжат;

3. Баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі;

4. Көлемі 3х4 см 2 дана баланың сандық фотосуреті;

5. № 063/е және № 026/е-3 нысанындағы денсаулық жағдайы туралы құжаттары;

Жалпы білім беретін мектептің 1-сыныпқа құжаттарды қабылдау 1 сәуірден 1 тамызға дейін жүзеге асырылады.

Мемлекеттік қызмет көрсетудің барлық мәселелері бойынша мектеп атауы 8(71639) байланыс телефоны бойынша хабарласуға болады.

Сроки приема документов и зачисление в 1 класс.

Порядок оказания государственной услуги

Приём документов в 1 класс начнётся с 1 апреля 2024 года.

Форма оказания государственной услуги – электронная, через портал https://akmola.kz/.

Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.

Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя к услугодателю:

1) заявление одного из родителей (или иных законных представителей);

2) документ удостоверяющий личность заявителя (родителя или опекуна);

3) копия свидетельства о рождении;

4) 2 фотографии ребенка размером 3х4 см;

5) справки о состоянии здоровья по форме №063/у и №026/у-3;

Приём документов для поступления в 1 класс общеобразовательной школы будет осуществляться с 1 апреля по 1 августа.

По всем вопросам оказания гос. услуг обращаться в название школы по контактному телефону 8(71639)